Category Archives: Новини

Національна конкурсна комісія завершила оцінювання конкурсних проектів

Оргкомітет X Конкурсу «Добро починається з тебе» інформує , що Національна конкурсна комісія завершила оцінювання конкурсних проектів, за результатами якого переможцями та призерами Конкурсу стали:

Стартує Х Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Оголошення про конкурс Аплікаційна форма 1 Аплікаційна форма 2 Пакет документів в архіві zip Асоціація благодійників України оголошує старт Десятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Результати ІХ конкурсу «Добро починається з тебе» будуть оголошені у травні 2016 року

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу дитячих і молодіжних проектів «Добро починається з тебе» завершив реєстрацію заявок, що надійшли на ІХ конкурс «Добро починається з тебе».

Термін подачі заявок на конкурс «Добро починається з тебе» продовжено до 1 квітня

Асоціація благодійників України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та газетою «Освіта України» оголошує старт Дев’ятого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Нагороджені переможці VIII Всеукраїнського конкурсу «Добро починається з тебе»

17 квітня 2015 року в Києві у Міському будинку вчителя пройшов Національний форум «Добро починається з тебе». Під час форуму визначили й нагородили переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу дитячих і молодіжних благодійних проектів «Добро починається з тебе».

Переможців конкурсу «Добро починається з тебе» нагородять 17 квітня

Фіналісти VІІI Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе» 17 квітня 2015 року в Києві у приміщенні Будинку учителя відбудеться Національний форум «Добро починається з тебе».

Визначені фіналісти Восьмого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе»

Список фіналістів конкурсу Завершила роботу Національна конкурсна комісія Восьмого Всеукраїнського конкурсу благодійних проектів «Добро починається з тебе», яка визначила фіналістів конкурсу.